Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 221030_IV
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 25% ГЛАЗУРА 30% ЖЕЛЕЗО 40% ЦИНК 5% БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220836_WT
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220832_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220851_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220844_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220853_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220838_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220924_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220917_WT
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221181_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221180_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219768_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219776_IV
490 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1