Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37030126-OR
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Цинк 05% Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050469-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010470-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050475-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050295-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050118-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37050118-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37040120-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37030126-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010267-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010114-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37010114-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 37000125-OR
690 МКД