Барај
%
×
Forever denim with replay
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
MANGO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 67065746-CU
Šifra proizvođača: 67065746
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 32% ПАМУК 10% ПОЛИУТЕРАН 58% ПОЛИПРОПИЛЕН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847878-72
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847879-66
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847877-17
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847876-67
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847883-66
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847882-75
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847884-96
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 220446_PU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 219856_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 219866_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847865-75
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4847866-22
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1