Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
PARFOIS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 180332_KK
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross Sale June

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50%Акрил, 50%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara