Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
KIKO MILANO

МОЛИВ ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM0020301352344
Šifra proizvođača: KM00203013
220 МКД
154 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОЛИВ ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 523 Magenta
Trenutno nema komentara
220 МКД
154 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
2
1