Барај
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM000000085006B
Šifra proizvođača: KM000000085
570 МКД
570 МКД
399 МКД
Заштеда: 171 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 06 Blue
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KC000000511001B
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500144
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900344
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900144
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085010B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085007B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085004B
399 МКД
Заштеда -30%
570 МКД