Барај
%
×
Forever denim with replay
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
PARFOIS

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: 218501_TU
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА 30% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D45VDA00022-8156
8.990 МКД
Големина
38
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D45MUJ00046-5322
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D35DNA00022-6738
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D45W6C000FM-8191
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ D36VDI00022-8191
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ LJSA4001 P0102 51315
12.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1