Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 27004002-56
Šifra proizvođača: 27004002
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 97% Памук 03% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 50479225-405
23.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 50464626-405
9.995 МКД
Заштеда -50%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56