Барај
%
×
KIDS COLLECTION
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: DG24SWTK89-8018
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GI08 JA914 A82G
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67076727-11
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011181A-QLC
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3093A {22839T}010
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GI10 I3Z14 A82G
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011426A-VCN
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 215631_GN
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010426-15
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL