Барај
%
×
Okaidi new collection
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN JEANS

МАИЦА

Шифра на артикл: CKJ20J223226-TF6
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1387210-73
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK30-3025
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67028662-81
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI23 J1314 G6K8
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI14 J1314 G6K8
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011407A-2BD
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67010466-88
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ HB50512002 664
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GI13 JA914 G65F
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTKAK-3049
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67006318-88
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67005748-81
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL