Барај
%
×
Forever denim with replay
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 218667_WT
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 2% ЕЛАСТИН 26% ПОЛИЕСТЕР 72% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP11 KC7D2 G011
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI23 J1314 G012
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI14 J1314 G011
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV4GI09 J1314 G011
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007138-01
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67036027-01
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67096026-01
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67008659-01
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ THDW0DW17826-YBH
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI62 J1314 G012
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI31 I3Z14 G011
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI24 J1314 G011
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1