Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
SUPER DRY

МАИЦА

Шифра на артикл: W1010874A-5WB
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 67% ПАМУК 33% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи