Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
TRUSSARDI JEANS

МАИЦА

Шифра на артикл: TRJ000134
Isbn: 56T005161T006048-K299
4.290 МКД
1.716 МКД
1.544 МКД
Заштеда: 2.746 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara
4.290 МКД
1.716 МКД
1.544 МКД
Заштеда: 2.746 МКД
Извести ме за попуст
2
1