Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 37021066-55
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37021027-69
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50472877-402
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50472738-402
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50472398-402
4.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50471933-402
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37050224-56
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37041030-56
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37021066-56
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37001031-56
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 0243370-11
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 0243372-11
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 1433835-11
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL