Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
SPRINGFIELD

МАИЦА

Шифра на артикл: 1383209-11
990 МКД
792 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863937-11
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37031245-56
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863936-11
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1383216-11
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863921-11
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37040566-56
590 МКД
Големина
XS
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ UW0UW03467-DW5
2.890 МКД
Заштеда -19%
3.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 187938_NV
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
S-M
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011271A-98T
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
42
44
46
47
16
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011296A-JKC
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W6011271A-5XV
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW12599-C87
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L