Барај
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
MANGO

КРАТКИ ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 53035019-77
3.990 МКД
3.990 МКД
1.995 МКД
Заштеда: 1.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРАТКИ ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 95%Говедска кожа5%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""