Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50513322 002
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50510575 272
23.023 МКД
Заштеда -30%
32.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL