Барај
%
×
Forever denim with replay
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DIESEL

КОШУЛА

Шифра на артикл: DSA11478 0AJIA 9XX
0 МКД
9.690 МКД
9.690 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 50
  50
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 97% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50513932 001
5.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50513925 001
6.590 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50513516-001
8.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4118 {74922}010
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ CKJ30J324614-BEH
6.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0997752-01
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50475668 001
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67040637-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4860B {154 60B}099
8.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4106 {84922G}998
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67050268-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67090619-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
0 МКД
9.690 МКД
9.690 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1