Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
GUESS

КОШУЛА

Шифра на артикл: GSS013964
Isbn: W2YH47WEL02-P78Y
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 8274202-84
3.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 47940356-50
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 47010429-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 47010422-50
1.490 МКД