Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
BOSS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 50467317-404
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Лен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A5US5-B68
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37014017-56
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37034010-56
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50289499-403
4.790 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50478253-403
6.290 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RPL009869
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RPL009815
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50478843-404
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45