Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ000662
Isbn: E22C18-1104-YIWBLU
2.990 МКД
2.990 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 97% ПАМУК, 3% СПАНДЕКС
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0543013-11
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0373855-11
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50467317-404
4.590 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50468982-404
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A2DCC-433
3.999 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A2DC1-433
3.849 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27075751-56
1.490 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27004009-56
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27005566-54
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 166008-0221
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 165982-0004
4.290 МКД
Заштеда -31%
6.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0993375-10
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL