Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 192136_BG
1.990 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100%Целулоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792346-52
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792351-53
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792349-52
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792343-52
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792344-52
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 17043789-08
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS010117
2.895 МКД
Заштеда -50%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L