Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 187372_GN
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6819133-24
1.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87047877-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87085661-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87065684-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87025664-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87075661-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87015722-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87044054-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87053258-43
2.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 41065828-43
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L