Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 4983302-71
790 МКД
790 МКД
553 МКД
Заштеда: 237 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85% Полиамид 15% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи