Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 4663502-46
690 МКД
690 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 42% Памук 27% Полиамид 27% Модал 4% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи