Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM130204044318A
Šifra proizvođača: KM130204044
570 МКД
342 МКД
342 МКД
Заштеда: 228 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 318 Burgundy
Trenutno nema komentara
570 МКД
342 МКД
342 МКД
Заштеда: 228 МКД
Извести ме за попуст
2
1