Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 27065761-05
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 27088630-06
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87030528-37
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77087884-09
1.197 МКД
Заштеда -70%
3.990 МКД
Големина
XS
S