Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 87027125-99
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Полиестер 12% Лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87087138-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067651-61
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87077649-30
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87037124-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87005718-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87094020-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87024018-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87024018-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87044053-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87074015-07
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87042005-52
2.490 МКД
Големина
S
M
L