Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 87067650-24
Šifra proizvođača: 87067650
2.490 МКД
2.490 МКД
996 МКД
Заштеда: 1.494 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Состав 76% Памук 24% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87030528-37
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД
Големина
S
M
L