Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 37005556-99
Šifra proizvođača: 37005556
5.990 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.399 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 51% Рециклирана волна 30% Полиестер 12% Акрил 05% Полиамид 01% Памук 01% Вискоза Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
5.990 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.399 МКД
Извести ме за попуст
2
1