Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17016704-09
9.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 51% Волна 44% Полиестер 03% Полиамид 02% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17088256-09
6.490 МКД
Заштеда -19%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ GSS011165
10.399 МКД
Заштеда -30%
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17037714-06
5.490 МКД
Заштеда -15%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17026320-08
7.990 МКД
Заштеда -50%
15.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17005905-09
5.990 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17095755-08
1.790 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17067713-08
4.490 МКД
Заштеда -31%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17085133-09
1.790 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17025129-06
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17005132-09
6.990 МКД
Заштеда -13%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L