Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17005908-92
5.990 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 65% Полиестер 30% Рециклирана волна 04% Волна 01% Вискоза Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8236526-46
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44