Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 191345_HM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 5%ВОЛНА, 95%ПОЛИЕСТЕР / ВНАТРЕШНОСТ 4: 20%ПАМУК, 80%ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 216778_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201542_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2124621HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212462_HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 1913451HM
1.190 МКД