Барај
%
×
Geox - step out in style
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201542_HM
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218612_HM
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4GZ18 WO07T F7AK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216778_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212462_HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 1913451HM
1.190 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1