Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 199987_KK
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 20%Памук, 80%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 200560_KK
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37084013-37
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37000161-37
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД