Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 215336_KK
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-37
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RAW4298 {A0406}057
2.990 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1