Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 200602_BN
1.190 МКД
1.190 МКД
833 МКД
Заштеда: 357 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 2%Еластин, 98%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 201616_CA
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37015826-32
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014256
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477679-245
3.353 МКД
Заштеда -30%
4.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199986_CA
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199987_CA
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199457_CA
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД