Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014113
Isbn: AM9039WOL01-GRY
2.190 МКД
1.095 МКД
986 МКД
Заштеда: 1.204 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 30% Волна

Trenutno nema komentara
2.190 МКД
1.095 МКД
986 МКД
Заштеда: 1.204 МКД
Извести ме за попуст
2
1