Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
CALVIN KLEIN

КАПА

Шифра на артикл: K60K608535-AEB
4.190 МКД
2.933 МКД
2.640 МКД
Заштеда: 1.550 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 35%Полиамид 30%олна 30%вискоза 5%кашмир

Trenutno nema komentara
4.190 МКД
2.933 МКД
2.640 МКД
Заштеда: 1.550 МКД
Извести ме за попуст
2
1