Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КАПА
TIMBERLAND

КАПА

Шифра на артикл: A2P5S-001
2.990 МКД
2.099 МКД
2.099 МКД
Заштеда: 891 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% Полиестер, 1% Акрил

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
2.099 МКД
2.099 МКД
Заштеда: 891 МКД
Извести ме за попуст
2
1