Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 0123674-11
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50472248-402
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50468754-405
2.080 МКД
Заштеда -20%
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1XQV-451
1.839 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
LXL
SM
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM08489-C87
2.190 МКД
Заштеда -22%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0123678-11
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ TRJ000080
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0123671-11
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM08250-C87
2.190 МКД
Заштеда -22%
2.790 МКД