Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
CALVIN KLEIN

КАПА

Шифра на артикл: K50K506574-BDS
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ A1WW1-001
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 233074-6-59
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129801-01
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL007686
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50449563-1
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K50K506732-BAX
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 231652-6-59
1.290 МКД