Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LEVI'S

КАПА

Шифра на артикл: 232398-11-17
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129836-11
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129771-11
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129720-11
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129755-11
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0129690-11
999 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0128163-11
1.199 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 231652-6-17
1.290 МКД