Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M4520RT2986-1624
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-4617
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GM4GXN6 D4YO0 PCIG
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1