Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0957611-14
4.990 МКД
4.990 МКД
3.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA128580GGAX-7DHA
13.293 МКД
Заштеда -30%
18.990 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GM4GL10 WFA20 F7V1
9.513 МКД
Заштеда -30%
13.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDM0DM18972-0KA
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4525ET3047-4605
11.893 МКД
Заштеда -30%
16.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957606-14
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
4.990 МКД
4.990 МКД
3.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст
2
1