Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ000986
Isbn: I22B33-1733-HAIBLU
10.490 МКД
7.339 МКД
7.339 МКД
Заштеда: 3.151 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Trenutno nema komentara
10.490 МКД
7.339 МКД
7.339 МКД
Заштеда: 3.151 МКД
Извести ме за попуст
2
1