Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8234625-32

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 69% ПОЛИЕСТЕР 25% АКРИЛ 2% ВИСКОЗА 2% ПОЛИАМИД 1% ВОЛНА 1% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67001508-30
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SDW5011564A-9CK
5.514 МКД
Заштеда -40%
9.190 МКД
Големина
16
14
10
12
8
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA10774 0KJAB 78V
16.676 МКД
Заштеда -60%
41.690 МКД
Големина
36
38
40