Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 22WWED40-5053
9.790 МКД
9.790 МКД
6.853 МКД
Заштеда: 2.937 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50478680-440
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50486491-020
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW13400-1AB
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013918
7.483 МКД
Заштеда -30%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6W3WJ0290000-F20
21.203 МКД
Заштеда -30%
30.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009601
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37092880-TM
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274172-14
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37020064-TM
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37050325-TM
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37020320-TN
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010093-TM
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L