Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
MISS SIXTY

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: 6W3WJ0290000-F20
30.290 МКД
15.145 МКД
15.145 МКД
Заштеда: 15.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara
30.290 МКД
15.145 МКД
15.145 МКД
Заштеда: 15.145 МКД
Извести ме за попуст
2
1