Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LYLE & SCOTT

ЈАКНА

Шифра на артикл: JK1214V-Z562
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LYLE & SCOTT
Пол МАШКИ
Боја БОРДО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 94%Полиестер 6%еластин
Trenutno nema komentara